Krótka Piłka z Tomkiem Kotulakiem

Kolejny odcinek "Krótkiej Piłki" to rozmowa z Tomkiem Kotulakiem. Nasz lewy obrońca rozegrał 15 meczów w tej rundzie i zdobył jedną bramkę w meczu z Polonią Kopytowa.

1. Jak oceniasz rundę jesienną w Twoim wykonaniu?
T.K: Ajj.. no niestety nie była to runda z której mógłbym być dumny. Czasami nie wystarczało sił, zdarzały się błędy, ale przed nami okres zimowy, który będę chciał wykorzystać w 100%, aby na rundę wiosenna być lepszym zawodnikiem.

2. Czy jesteś zadowolony z wyników drużyny w rundzie jesiennej?
T.K: Jak najbardziej! Widać, że chłopaki bardzo się starają! Bardzo cieszy mnie frekwencja na treningach, a co najlepsze nasi rywale przed meczem z nami mogą rzec do siebie " kurde teraz Ostoja"!

3. Twój najlepszy mecz na jesieni to...?
T.K: Jedno z najtrudniejszych pytań hehe, więc pomogę sobie i przekształcę je troszkę jeśli mogęJ W którym meczu grało mi się najlepiej? hmm... Był to mecz z Polonią Kopytowa na wyjeździe, ponieważ zdobyłem tam bramkę i choć trochę odpokutowałem swój błąd z Lubli sprzed tygodnia... A ponadto po ciężkim boju zwyciężyliśmy i przywieźliśmy z Kopytowej cenne 3 punkty.

4. Najlepszy mecz w minionej rundzie nasza drużyna rozegrała z...?, a z kim najsłabszy ?
T.K: Nie będę oryginalny, bo zgadzam się z kolegami. Zaczęliśmy najgorzej (Czeluśnica), a skończyliśmy najlepiej (Nafta).

5. Kto Twoim zdaniem był najlepszym zawodnikiem naszej drużyny w rundzie jesiennej?
T.K: Według mnie każdy kto daje z siebie 100% może zyskać miano najlepszego. Jednak chcąc udzielić odpowiedzi na to pytanie dodam, że ważnym aspektem jest również atmosfera i jej tworzenie, a za to odpowiedzialny jest nasz rezerwowy bramkarz Marcin Gajda. Dlatego dla mnie on jest NAJLEPSZY!

6. Kto Twoim zdaniem zdobył najładniejszą bramkę dla nas w minionej rundzie?
T.K: Prawa nóżka + okienko = Kuba Podgórski :D i mecz w Lubli.

7. Który z zawodników rywali zrobił na Tobie największe wrażenie, kogo uważasz za najlepszego?
T.K: Podczas meczu nie zwracam uwagi na takie rzeczy, a ponadto nie znam swoich rywali :) nie odpowiem więc na to pytanie.

8. Która drużyna ligi Twoim zdaniem najbardziej zaskoczyła, a która najmocniej rozczarowała?
T.K: Najbardziej zaskoczyła drużyna z Mrukowej. A na dalsza cześć pytania odpowiem trochę inaczej niż koledzy, ponieważ nie wiedziałem że Czardasz Osiek jest aż tak hmm... "mało dobry" i to oni mnie rozczarowali najbardziej.

9. Kto Twoim zdaniem wywalczy awans do klasy okręgowej w tym sezonie?
T.K: Jedynym pewniakiem w tej kwestii jest OSTOJA, a o drugie miejsce będą zapewne walczyć Nafta Jedlicze, Zamczysko Mrukowa...i może Tempo Nienaszów?

10. Kto jest Twoim ulubionym piłkarzem? i jakiemu klubowi kibicujesz prywatnie?
T.K: Od dawna kibicuje Barcelonie, ponieważ ich styl gry najbardziej mi się podoba. A najlepszy jest Leo Messi.

11. Kogo wyznaczasz do "Krótkiej piłki" ?
T.K: Do krótkiej piłki zapraszam Sławka Wojdyłę :) i dziękuję Wojtuś za nominację!