Krótka Piłka z Jakubem Śliżem

Kolejna odsłona "Krótkiej Piłki" to odpowiedzi naszego 18-letniego napastnika Kuby Śliża. Zawodnik ten wystąpił w 10 meczach drużyny seniorskiej i zdobył jedną bramkę. W rundzie jesiennej wystąpił również w 5 meczach Juniorów Starszych, ale bez efektów bramkowych.

1. Jak oceniasz rundę jesienną w Twoim wykonaniu?
J.Ś: Rundę jesienną zaliczam niestety do najgorszych rund w moim dotychczasowym wykonaniu. Z racji tego, że udało mi się strzelić tylko jednego gola w tej rundzie jesiennej oraz ze względu na małą ilość występów.

2. Czy jesteś zadowolony z wyników drużyny w rundzie jesiennej?
J.Ś: Z wyników podobnie jak i moi poprzednicy jestem zadowolony. Po małym falstarcie na początku rundy, drużyna rozkręcała się z meczu na mecz niczym maszynka do wygrywania i na koniec działało to już niemalże perfekcyjnie.

3. Twój najlepszy mecz na jesieni to...?
J.Ś: Myślę że moim najlepszym meczem był występ z Naftą Jedlicze. Niestety nie mam zbytnio dużego wyboru w tej kwestii, ale tak czy siak muszę stwierdzić, że byłem zadowolony z tego występu.

4. Najlepszy mecz w minionej rundzie nasza drużyna rozegrała z..., a z kim najsłabszy ?
J.Ś: Najlepsze spotkanie nasza drużyna rozegrała u siebie z liderem – Naftą Jedlicze. Natomiast najsłabsze moim zdaniem na rozpoczęcie sezonu w Czeluśnicy.

5. Kto Twoim zdaniem był najlepszym zawodnikiem naszej drużyny w rundzie jesiennej?
J.Ś: Myślę, że cała drużyna zasługuje na wyróżnienie w tej kwestii ponieważ ciężko jest wybrać jednego ponieważ każdy gra na innej pozycji, każdy ma inne zadanie do wykonania na boisku i każdy wykonuje swoją robotę na 100% możliwości.

6. Kto Twoim zdaniem zdobył najładniejszą bramkę dla nas w minionej rundzie?
J.Ś: Najładniejszą bramkę rundy zdobył Jakub Podgórski w wyjazdowym meczu z Orłem Lubla.

7. Który z zawodników rywali zrobił na Tobie największe wrażenie, kogo uważasz za najlepszego?
J.Ś: Na to pytanie niestety nie potrafię udzielić odpowiedzi, ponieważ zbyt krótko gram w drużynie seniorskiej by rozpoznawać kogokolwiek.

8. Która drużyna ligi Twoim zdaniem najbardziej zaskoczyła, a która najmocniej rozczarowała?
J.Ś: Podobnie jak moich kolegów najbardziej zaskoczyło mnie Zamczysko Mrukowa, zaś najmocniej rozczarował mnie Sobniów Jasło.

9. Kto Twoim zdaniem wywalczy awans do klasy okręgowej w tym sezonie?
J.Ś: Myślę że każda drużyna z górnej części tabeli będzie dawała z siebie wszystko, by awansować, lecz moim faworytem jest Ostoja.

10. Kto jest Twoim ulubionym piłkarzem? i jakiemu klubowi kibicujesz prywatnie?
J.Ś: Osobiście z racji tego, że gram na ataku bardzo podoba mi się gra Roberta Lewandowskiego w ostatnich sezonach i myślę, że to on jest takim zawodnikiem z którego staram brać się przykład na boisku, a jeśli chodzi o ulubioną drużynę to nie mam żadnych faworytów.

11. Kogo wyznaczasz do "Krótkiej piłki" ?
J.Ś: Do kolejnej "Krótkiej piłki" wyznaczam naszego prawego obrońcę Wojciecha Kaletę.