Krótka Piłka z Wojtkiem Kaletą

Kolejna odsłona "Krótkiej Piłki", a w niej odpowiedzi udzielił nam Wojtek Kaleta, nasz młody obrońca, który rozegrał komplet, 15 spotkań w drużynie seniorskiej, a także wspomógł w trzech meczach ekipę Juniorów Starszych. W rundzie jesiennej otrzymał on 3 żółte kartki.

1. Jak oceniasz rundę jesienną w Twoim wykonaniu?

W.K: Runda jesienna była dla mnie czymś nowym. Zmiana Klubu i klasy rozgrywkowej sprawiło, że była ona na pewno inna od poprzednich, które rozgrywałem dotychczas. Jaka była pod względem sportowym? nie mnie oceniać, mogę powiedzieć tylko, że zawsze dawałem z siebie wszystko. Wiem, że mim starań, wiele rzeczy nie wyglądało tak jak powinno, czego efektem były moje błędy.

2. Czy jesteś zadowolony z wyników drużyny w rundzie jesiennej?

W.K: Zawsze trzeba stawiać sobie wysokie cele, dlatego też uważam, że nie jest to wynik jaki byśmy sobie wszyscy życzyli, aczkolwiek po tragicznym początku rundy końcowy rezultat jest jednak przyzwoity.

3. Twój najlepszy mecz na jesieni to...?

W.K: Raczej takiego nie było, przynajmniej patrząc z perspektywy boiska.

4. Najlepszy mecz w minionej rundzie nasza drużyna rozegrała z...?, a z kim najsłabszy ?

W.K: Cały początek  rundy wyglądał bardzo słabo i to właśnie wtedy rozgrywaliśmy te najgorsze spotkania czyli między innymi z Czeluśnicą, natomiast najlepszy pojedynek to w moim odczuciu mecz z Naftą Jedlicze.

5. Kto Twoim zdaniem był najlepszym zawodnikiem naszej drużyny w rundzie jesiennej?

W.K: To pytanie raczej powinno być skierowane do Trenera czy Kibiców. Ja uważam, że każdy wniósł do gry coś nowego, innego i właśnie dzięki temu można było wygrywać mecze.

6. Kto Twoim zdaniem zdobył najładniejszą bramkę dla nas w minionej rundzie?

W.K: Wydaje mi się, że była to bramka Jakuba Śliża w meczu z Naftą, lecz zdobyte bramki przez Kubę Podgórskiego czy Szymona Grzesiaka również należały do tych na najwyższym poziomie.

7. Który z zawodników rywali zrobił na Tobie największe wrażenie, kogo uważasz za najlepszego?

W.K: Nie skupiam się na grze zawodników rywali, dlatego też nie przypominam sobie takowego zawodnika.

8. Która drużyna ligi Twoim zdaniem najbardziej zaskoczyła, a która najmocniej rozczarowała?

W.K: Patrząc w tabelę zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami i uważam, że najbardziej zaskoczyła drużyna Zamczyska Mrukowa, a rozczarował naturalnie Sobniów Jasło.

9. Kto Twoim zdaniem wywalczy awans do klasy okręgowej w tym sezonie?

W.K: Jesteśmy dopiero w połowie rozgrywek i wszystko może się wydarzyć, natomiast myślę, że głównym faworytem do awansu jest Nafta Jedlicze, oraz z całego serca wierzę, że to właśnie Ostoja wywalczy awans do „okręgówki”-  poprzez walkę na boisku w każdym meczu od pierwszej do ostatniej minuty.

10. Kto jest Twoim ulubionym piłkarzem? i jakiemu klubowi kibicujesz prywatnie?

W.K: Moimi ulubionymi piłkarzami są  Leo Messi oraz  Gennaro Gattuso. Jeśli chodzi o klub to nie mam ulubionego, lecz zawsze kibicowałem Barcelonie, Cracovii a także „trzymam kciuki”  za drużyny, w których wcześniej grałem, czyli przede wszystkim Czarnych Jasło, ale i Orła Bieździedza.

11. Kogo wyznaczasz do "Krótkiej piłki" ?

W.K: Do „krótkiej piłki” wyznaczam Tomasza Kotulaka .